Checkpoint Champion

Checkpoint Champion 1.0.2

Niezwykle wymagające, choć proste wyścigi

Checkpoint Champion to gra wyścigowa, w której musimy prowadzić nasz samochód od jednego punktu kontrolnego do drugiego, zmagając się z czasem i przeciwnościami. Wszystko w pięknym animowanym krajobrazie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Precyzyjne sterowanie i dobra fizyka pojazdów
  • Ciekawe wyzwania
  • Świetny kreskówkowy styl
  • Wymagajaca

Wady

  • Mało wyzwań i środkowisk
  • Może denerwować
  • Sterowanie na małych ekranach może być trudniejsze

Doskonały
9

Checkpoint Champion to gra wyścigowa, w której musimy prowadzić nasz samochód od jednego punktu kontrolnego do drugiego, zmagając się z czasem i przeciwnościami. Wszystko w pięknym animowanym krajobrazie.

Niecodzienne wyścigi

Checkpoint Champion to gra, do której trzeba się przyzwyczaić. Od samego początku poziom trudności stale rośnie. Zdobycie trzech gwiazdek jest nie lada wyzwaniem, ale całość jest naprawdę świetna.

Każdy z trzech dostępnych samochodów w Checkpoint Champion obsługuje się inaczej, dlatego musimy wybrać odpowiedni wóz do każdego z zadań. Musimy też opanować jazdę po asfalcie, trawie czy błocie. Jeśli to zrobimy, nasze szanse na fotel lidera wzrosną.

Cała gra jest dostępna za darmo, jednak zawiera reklamy. Po zapłaceniu można się ich pozbyć i odblokować wszystkie samochody od samego początku.

Prosto, ale frustrująco

Samochód automatycznie przyśpiesza, dlatego samo sterowanie jest proste. Trzymamy palec po lewej stronie, aby skręcić w lewo, lub po prawej, aby skręcić w prawo. Trzymamy oba, żeby zwiększyć prędkość. Gra reaguje błyskawicznie na nasze ruchy. Szybka reakcja jest właśnie tym, czego potrzebujemy, aby osiągnąć najlepsze czasy.

Dokładność gry sprawia, że każdy błąd się liczy, gdyż tracimy ułamki sekund, przez brak których nie dotrzemy do kolejnego celu. Przez to gra jest irytująco trudna. Uzyskanie dobrych wyników będzie jednak satysfakcjonujące.

Animowana rzeczywistość

Checkpoint Champion to trzy kreskówkowe samochody w równie animowanym świecie. Mamy ciekawe trasy i fantastyczną kolorystykę. Dzięki tak ładnej oprawie Checkpoint Champion zachęca nas do nieustannego powtarzania rozgrywki, aż osiągniemy dobre wyniki.

Dla perfekcjonistów

Checkpoint Champion jest grą z gatunku radośnie irytujących. Wymaga od nas dochodzenia do perfekcji. Tytuł naprawdę wciąga i jest tylko jeden problem. Na chwile obecną gra jest zdecydowanie za krótka.

Checkpoint Champion

Download

Checkpoint Champion 1.0.2

Opinie użytkowników o Checkpoint Champion